طراحی متمایز از شکست چهارچوب هاست !

طراح های سایت با ایجاد تفاوت با رقبای شما خدماتتون رو با دیزاین متفاوتی ارائه می‌دهند.

طراحی متمایز از شکست چهارچوب هاست !

طراح های سایت با ایجاد تفاوت با رقبای شما خدماتتون رو با دیزاین متفاوتی ارائه می‌دهند.

مراحل انجام پروژه‌های طراحی سایت

اولین قدم برای طراحی یک سایت خوب بررسی همه ابعاد برای انجام آن است. در گام اول شما باید با متخصص این حوزه مشاوره داشته باشید و برای طرح های ذهنی خود راهنمایی های لازمه را دریافت کنید.

گام دوم برای داشتن یک وبسایت بررسی رقبای حوزه مورد نظر است. این که رقبای شما به چه شکل در آن حوزه کار کرده اند و خدمات یا محصولات خود را عرضه کرده اند به شما ایده و جهت برای شروع کارتان میدهد.

در مرحله سوم بعد از بررسی رقبای شما، از لحاظ بصری، شروع به ایجاد و کشیدن یک طرح کامل از سایت شما می‌کنیم. شما در این مرحله بعد از مشاهده طرح اولیه، میتوانید طرح ایجاد شده را اصلاح کنید.

بعد از پیاده سازی طرح اولیه که در ذهن شما شکل داشت، توسط طراح، اصلاحیه انجام میشود. ممکن است برخی قسمت ها مورد پسند شما نباشد و یا از لحاظ فنی مناسب نباشد که حتما نیاز به تغییر خواهد داشت.

طرح نهایی، آخرین و جذاب ترین قسمت برای شماست. شما یک وبسایت آماده و با طراحی مد نظر خود برای شروع کسب و کار و برندینگ خود دارید. در این مرحله تیم سئو، فعالیت های سئو اولیه را به صورت رایگان، بر روی سایت شما انجام میدهند.

پلن‌های طراحی سایت

تیم تهران سئو در تلاش است تا با بهترین کیفیت خدمات خود را ارائه دهد . یکی از مهم ترین فاکتورهای موفقیت در دنیای دیجیتال داشتن سایتی استاندارد با معیارهای جهانی می باشد تا زمانی که کاربر وارد ایت می شود در کمترین زمان و راحت ترین شیوه به خواسته خود برسد.

شرکتی

فروشگاهی

اختصاصی

طراحی اختصاصی سایت شما با ویژگی های مدنظر شما به همراه کلیه خدمات ذکر شده در پلن های شرکتی و فروشگاهی

سوالات متداول شما !

تمامی قیمت های نهایی ارائه شده در تهران سئو بعد از بررسی و برگزاری جلسه آنلاین اعلام می شود اما به طور کلی برای مشاهده حدود قیمت طراحی سایت اینجا کلیک کنید .

در جلسات طراحی سایت اولین چیزی که بررسی می شود ایده شماست تا مشخص شود مدل درآمدی شما در فضای دیجیتال به چه صورت می خواهد باشد و سپس به بررسی رقبا پرداخته می شود تا مشخص شود حداقل کارهایی که شما برای توسعه کسب و کارتان باید انجام دهید چه مواردی است و در نهایت استراژی شروع فعالیت شما تدوین می شود . پس در جلسات مشاوره سایت سه رکن اصلی هر کسب و کار آنلاین بررسی می شود :

– ایده پردازی

-بررسی رقبا

-تدوین استراتژی

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه می شود حتما با ما در ارتباط باشید .

به هر دلیلی اگر شما از طرح های ساخته شده رضایت نداشته باشید ،طرح بازنگری شده و مجدد طراحی می شود و این فرآیند تا زمانی که شما طرح دلخواه خودتان نرسید تکرار می شود .

برای ارتباط بیشتر با ما و یا دریافت وقت مشاوره میتوانید اینجا کلیک کنید .

سایتتو طراحی کن !

کاربر گرامی شما می توانید با پر کردن فرم زیر جلسه مشاوره در زمینه طراحی سایت رزرو کنید در این جلسات ایده شما بررسی می‌شود و بهترین راه اجرای آن مطرح می‌شود

[[forminator_form id="11420"]

شما میتوانید برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت روی دکمه زیر کلیک کنید.