برای دریافت مشاوره سئو یک ساعته کلیک کنید

برای دریافت مشاوره سئو یک ساعته کلیک کنید

سئو داخلی

یکی از اولین بخش هایی که در یادگیری سئو یک کارشناس یاد می‌گیرد سئو داخلی است. سئو داخلی یک فاکتور مهم برای گرفتن رتبه بهتر در گوگل است.

سئو خارجی

یکی از کارهایی که بیرون از سایت انجام می‌گیرد. مانند لینک سازی و.... را سئو خارجی می گویند. سئو خارجی را off.page seo نیز می گویند.

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به منظور بهینه سازی سایت از لحاظ فنی انجام می‌شود. خیلی از بیزینس‌های کوچک پیگیر این موضوع نیستند و اهمیت زیادی نزد گوگل دارد.

تدوین استراتژی سئو

جدای از 3 بخش اصلی سئو که همه جا از آن یاد می شود تدوین استراتژی لازمه موفقیت در افزایش رتبه سایت می باشد و حتما تمامی تکنیک های سئو در قالب یک برنامه باید باشند

سئو داخلی

یکی از اولین بخش هایی که در یادگیری سئو یک کارشناس یاد می‌گیرد سئو داخلی است. سئو داخلی یک فاکتور مهم برای گرفتن رتبه بهتر در گوگل است.

سئو خارجی

یکی از کارهایی که بیرون از سایت انجام می‌گیرد. مانند لینک سازی و.... را سئو خارجی می گویند. سئو خارجی را off.page seo نیز می گویند.

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال به منظور بهینه سازی سایت از لحاظ فنی انجام می‌شود. خیلی از بیزینس‌های کوچک پیگیر این موضوع نیستند و اهمیت زیادی نزد گوگل دارد.

تدوین استراتژی سئو

جدای از 3 بخش اصلی سئو که همه جا از آن یاد می شود تدوین استراتژی لازمه موفقیت در افزایش رتبه سایت می باشد و حتما تمامی تکنیک های سئو در قالب یک برنامه باید باشند

پلن‌های سئو سایت

تیم تهران سئو در تلاش است تا با بهترین کیفیت خدمات خود را ارائه دهد . یکی از مهم ترین فاکتورهای موفقیت در دنیای دیجیتال بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جست و جو می باشد که تیم ما با بهترین کیفیت این خدمات را عرضه می‌کند.

پایه

استاندارد

شش ماهه به هدف برسید

حرفه‌ایی

پایه

استاندارد

شش ماهه به هدف برسید

حرفه‌ایی

سایتتو آنالیز کن !

کاربر گرامی شما می توانید با پر کردن فرم زیر سایت خود را از لحاظ فنی ، محتوایی و همچنین استراتژی سئوهای داخلی و خارجی و تکنیکال تحلیل و برنامه ریزی کنید


سوالات متداول شما !

اگر کمی با دانش سئو آشنایی داشته باشید حتما متوجه شدید که الگوریتم‌های گوگل مداوم در حال تغییر می باشد و این باعث جا به جایی رتبه شما می شود . در حوزه سئو تضمین رتبه دادن کاملا غیرقانونی می باشد ولی تهران سئو می تواند به شما تضمین افزایش ورودی دهد که بدین معناست که از زمان تحویل سایت تا تارگت‌های مشخص شده آمار سایت شما افزایش قطعا پیدا خواهد کرد.

قیمت سئو سایت شما بر اساس معیارهایی همچون سختی کلید واژه ها رقبا و زمینه فعالیت شما مشخص می شود. قیمت نهایی پس از جلسه مشاوره اولیه و بررسی حوزه شما مشخص و تعیین می شود . 

در جلسات مشاوره سئو، سایت شما از لحاظ سرعت بارگذاری ، کیفیت محتواهای گذاشته شده ، لینک های خراب ، طراحی کلی سایت بررسی می شود و همچنین در جلسات سئو حوزه کسب و کار شما به طور کلی بررسی می شود و بر اساس فعالیت رقبای شما برنامه اجرایی ارائه می شود در جلسات مشاوره ما در تلاش هستیم تا با بررسی های جزئی برنامه ایی برای شما تدوین کنیم تا بهترین نتیجه را بتوانید از آن بگیرید.

در قیمت گذاری پروژه های سئو عوامل اصلی که تاثیرگذار هستند زمان به نتیجه رسیدن و سختی حوزه کسب و کار شماست که بر این دو اساس و همچنین وضعیت فعلی سایت شما قیمت مشخص می شود . اگر در زمان کمی میخواهید نتیجه مطلوب بگیرید هزینه افزایش پیدا میکند و بلعکس.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه می شود حتما با ما در ارتباط باشید .

برای ارتباط بیشتر با ما و یا دریافت وقت مشاوره میتوانید اینجا کلیک کنید .

سئو چیست؟

کلمه seo مخفف Search engine optimization به معنی بهینه سازی موتور جستجو است. سئو به زبان ساده  به معنای فرآیند بهبود سایت شما برای افزایش دید آن است. زمانی که مردم محصولات و خدمات مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل ،بینگ و سایر موتورها جستجو ،جستجو می‌کند .هر چه صفحات شما در نتایج جستجو بهتر دیده شود احتمال بیشتری برای جلب توجه و جذب مشتریان بالقوه و بالفعل به کسب و کار خود خواهید داشت. بنابراین سایت های بهینه سازی شده با رعایت فاکتورهای سئو شانس بیشتری برای قرار گرفتن در رتبه های بالا را نسبت به سایت‌های غیر بهینه سازی شده دارا هستند

سئو چگونه کار می کند؟

موتورهای جستجو مانند Google وBing از ربات ها برای خزیدن صفحات وب، رفتن از سایتی به سایت دیگر ،جمع آوری اطلاعات مربوط به آن صفحات، قرار دادن آنها در فهرست استفاده می‌کنند. فهرست را مانند یک کتابخانه غول پیکر در نظر بگیرید که در آن یک کتابدار می‌تواند یک کتاب (یا یک صفحه وب) را برای کمک به شما پیدا کند که دقیقاً همان چیزی را که در آن زمان به دنبال آن هستید پیدا کنید. سپس الگوریتم ها با در نظر گرفتن صدها عامل یا سیگنال رتبه بندی صفحات موجود در فهرست را تجزیه و تحلیل می‌کنند تا تعیین کنند که صفحات ترتیب باید در نتایج جستجو برای یک پرس و جو معین ظاهر شوند. در قیاس کتابخانه ما، کتابدار همه کتاب ها ی موجود در کتابخانه را خوانده است و می‌تواند دقیقاً به شما بگوید که کدام یک پاسخ سوالات شما را خواهد داشت. عامل موفقیت سئو را می‌توان پروکسی‌برای جنبه‌هایی از تجربه کاربر در نظر گرفت ،بدین صورت که ربات های جستجو دقیقاً تخمین می‌زنند که یک وبسایت چقدر می‌تواند به جستجوگر ،آنچه را که جستجو می کند، ارائه دهد.

تولید محتوا

بخش اصلی کار نوشتن مقاله است. به جز بار علمی و تخصصی متن رعایت نکات سئو مقاله و اصول نوشتن از موارد مهمی است که باید در پروسه تولید محتوی رعایت شود. تا هم کاربر از گردش و مطالعه لذت  ببرد و هم گوگل. همین جزئیات می‌تواند یک مقاله را به صفحه اول گوگل پرتاب کند. اگر مقاله شما در اول صفحه فهرست بندی شده باشد، با کلیک کردن روی آن قسمت مورد نظر مقاله سریع وارد آن قسمت می شوید .این فهرست نوشتن در الگوریتم های گوگل اهمیت بیشتری پیدا کرده و باعث میشه سایتتان رتبه های بهتری بگیرد. مقالات طولانی از جذابیت کمتری برخوردار هستند سعی کنید پاراگراف های کوتاه به همراه تصاویر مناسب داشته باشید. تا کاربر خسته نشود و مقاله شما را تا آخر بخواند. هر چقدر کاربر در سایت شما بماند و وقت بیشتری را در سایت صرف کند باعث می‌شود گوگل بیشتر به تاثیر مثبت سایت شما و محتوای مفیدتان پی ببرد، و امتیاز بیشتری را برای شما در نظر بگیرد.

کارهای مفید در تولید محتوا

قبل از اینکه بخواهید یک مقاله سئو شده بنویسید اول روی موضوع خوب فکر کنید .موضوعی را بنویسید که برای کاربران مهم باشد. اگر شما هدفتان فقط نوشتن یک مقاله سئو  باشد تا سایت خود را آپدیت کنید کمتر باعث پیشرفت شما می شود. پس تا می‌توانید برای کامل تر کردن و پیشرفت سایت خود روی یک موضوع وقت بیشتری بگذارید.

 • به هیچ وجه کپی نکنید سعی کنید مطالب را از سایتهای دیگر کپی نکنید . خودتان بنویسید اگر چه دیر به دیر آپدیت کنید ،ولی از اینکه از سایت دیگری مطلبی را بنویسید خیلی بهتر است.
 • به سوالات پاسخ دهید سوالاتی را جواب دهید که دیگر مقالات مشابه  به آنها جواب نداده باشند. سعی کنید سوالات مخاطبین را در زیر عنوان ها قرار دهید.
 • مرتب و منظم بنویسید سعی کنید از لحاظ نگارشی غلط املایی زیادی نداشته باشید. غلط تایپی در سایت طبیعی است، ولی  از اینکه از سایت دیگری مطلبی را بنویسید خیلی بهتر است.
 • به سوالات پاسخ دهید سوالاتی را جواب دهید که دیگر مقالات مشابه  به آنها جواب نداده باشند. سعی کنید سوالات مخاطبین را در زیر عنوان ها قرار دهید.
 • مرتب و منظم بنویسید سعی کنید از لحاظ نگارشی غلط املایی زیادی نداشته باشید. غلط تایپی در سایت طبیعی است، ولی می توانید از نرم افزار ویراستیار که  یک نرم افزار office word  است  استفاده کنید.

برای مطالعه کامل نکات مقاله نویسی کادر زیر را باز کنید...

نکات اصلی مقاله نویسی سئو
 •  قرار دادن کلمه کلیدی در ابتدای جمله و پراکنده کردن آن در کل محتوا
 •  به صورت واضح هدف از صفحه را بیان کنید.
 •  استفاده از کلمات و جملات ساده و روان
 • از تکرار بیش از حد کلمات کلیدی خودداری کنید.
 • حتما کلمه کلیدی صفحه را در ۳۰۰ کلمه اول مقاله استفاده کنید.
 • هر جمله را سعی کنید بیشتر از ۲۰ کلمه نباشد.
 • هر پاراگراف بیشتر از ۵ خط نباشد حداکثر ۱۵۰ کلمه باشد.
 • استفاده از تصاویر و ویدئوها
 • به کار بردن درست تگ ها (تگ  های bold, strong)
 • استفاده از لینک های خارجی و داخلی
 • لینک سازی داخلی زمانی عالی است که لینک ها پشت سرهم نباشند.
 • ارجاع دادن کاربر به دیگر مقالات سایت
 • نتیجه را در بخش خلاصه محتوای خود ذکر کنید.

کارشناس سئو کیست؟

کارشناس سئو یا متخصص سئو کسی است که به دانش روز آگاه است . این شخص باید بتواند وب‌سایت‌ها را به جهت بهبود رتبه و دریافت ترافیک ارگانیک در نتایج موتورهای جستجو بهینه کند. به عبارت دیگر یک متخصص سئو به کسی گفته می‌شود که می داند چگونه از موتورهای جستجو ترافیک   بیشتری برای وب سایت خود دریافت کند. کارشناس سئو باید با اصول اولیه HTML آشنایی داشته باشد .تا اگر در طول فرایند بهینه سازی سایت با مشکلی برخورد کرد بتواند آنها را رفع کند.

چگونه به یک کارشناس سئو تبدیل شویم؟

از روش های زیر می توان سئو را یاد بگیرید.

 • گذراندن یک دوره جامع سئو
 • پیاده سازی تکنیکهای سئو بر روی یک سایت شخصی
 • کارآموزی در یک آژانس بازاریابی

فاکتورهایی که یک سئو کار باید به آنها مسلط باشد:

سئو  کلاه  سفید بهترین نوع سئو است. روش ها و تکنیک های بسیاری برای سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو وجود دارد. به آن دسته از روش هایی که کاملاً متناسب با قوانین و الگوریتم های گوگل است سئوکلاه سفید می گویند. سئو کلاه سفید شامل روش‌هایی است که هیچ گونه اختلال و مشکلی برای سایت ایجاد نمی کند و باعث می‌شود تا سایت در جستجوی گوگل در صفحه اول قرار گیرد.برخی از مهم‌ترین این روشها استفاده قانونی از کلمات کلیدی ،بک لینک ها، لینک های داخلی و خارجی، تمرکز بر بحث تولید محتوا و بازاریابی محتوا می باشد .سئو  کلاه سفید یک پروسه طولانی مدت است اما نتایج حاصل از آن تقریبا همیشگی است.

نقطه مقابل سئو کلاه سفید است.سئو کلاه سیاه  یک سری روش هایی است که در ابتدا به شما کمک می کند در مدت زمان کوتاهی سایتتان به رتبه خوبی برسد و بازدید زیادی داشته باشد .اما بعد از مدتی گوگل سایت شما را حذف می‌کند. زیرا روش‌های سئو کلاه سیاه غیر قانونی است و  نقطه مقابل الگوریتم و قوانین گوگل می باشد .از بارزترین تکنیک های مورد استفاده در کلاه سیاه استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی ،استفاده از برچسب های غیر مرتبط با محتوا،استفاده از لینک های مخفی، استفاده از محتوای تکراری و ….اشاره کرد.

بک لینک

بک لینک ها لینک های  خروجی به وبسایت شما هستند. لینکی که از یک سایت به سایت دیگری وارد می‌شود را  بک لینک می گویند‌ بک لینک یک وب سایت مشخص را به سایر وب سایت های خارجی که دارای لینک هایی به آن سایت هستند پیوند می دهد. پیوند  از یک سایت به سایت دیگر و یا از یک صفحه به صفحه دیگر. این کار به شاخص گذاری صحیح وب سایت شما کمک زیادی می‌کند .به نوعی اعتبار دهنده وب سایت شما هستند. بک لینک ها بخش مهمی از فرآیند سئو  را تشکیل می دهند.  آنها به ربات های جستجو کمک می‌کند وب سایت شما را بهتر شناسایی کرده و محتوای آن را به درستی بسته بندی کنند.

موتور جستجو یا  Search Engine چیست؟

موتورهای جستجوگر مجموعه ای از نرم افزارها و سخت افزارها هستند که می‌توانند در یک فضای مشخص در میان حجم گسترده‌ای از داده ها،  اطلاعات یا داده‌های مد نظر کاربران یا نرم افزارها را جستجو کنند. این جستجو می تواند روی هارد دیسک کامپیوتر شما روی حافظه موبایل در یک پایگاه داده یا در فضای وب انجام شود. اگر موتور جستجو در فضای وب به دنبال اطلاعات بگردد، به آن موتور جستجوگر وب گفته می‌شود.

موتورهای جستجوگر چگونه کار می کنند؟

موتورهای جستجو سه بخش اصلی دارند:

(خزیدن) Crawl

برای پیدا کردن محتوا در اینترنت می گردند   و هر لینک، url و کدی که برسند آن را بررسی می کنند.

(فهرست کردن) Index

 در این قسمت موتورهای جستجو هر محتوایی را که در پروسه crawling  پیدا کرده اند را ذخیره و سازماندهی می کنند.هر صفحه ای که ایندکس می شود آماده نمایش به عنوان سوالات مربوطه کاربران در موتورهای جستجو است.

 Rank

قسمت هایی از محتوا فراهم می شود که بهترین پاسخ به سوالات جستجو کننده است.به زبان ساده تر نتایج جستجو را به نحوی مرتب می سازد که جواب بهتری برای جستجو کننده نمایش داده شود.

سئو داخلی

هر اقدامی که برای بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل در داخل سایت انجام شود را سئو داخلی می گویند. سئو  داخلی را  (on.page seo ) نیز می گویند. یکی از اولین بخش هایی که در یادگیری سئو یک کارشناس یاد می‌گیرد سئو  داخلی است.  سئو  داخلی یک فاکتور مهم برای گرفتن رتبه بهتر در گوگل است.

سئو خارجی

یکی از کارهایی که بیرون از سایت انجام می‌گیرد. مانند لینک سازی و…. را سئو  خارجی می گویند. سئو خارجی را off.page seo نیز می گویند.

سئو تکنیکال یا فنی

یکی از بخشهایی که وب سایت های کوچک معمولاً پیگیر آن نیستند  بهینه سازی سایت از نظر نکات فنی است .  سئو تکنیکال  برای وب سایت های بزرگ مانند فروشگاه های آنلاین بسیار مهم است.

نرخ کلیک یا CTR  چیست؟

کلمه CTR مخفف Click Trough Rate  است که معادل فارسی آن نرخ کلیک می باشد. از این برای محاسبه تعداد کلیک هایی که توسط کاربران بر روی تبلیغات ,لینک ها یا کلید های قرار داده شده در وبسایت استفاده می شود. در واقع شما به کمک  CTR می توانید مشخص کنید کاربران اینترنتی تا چه حد جذب محتوای وب سایت شما شده‌اند و روی آنها کلیک کرده اند. تمامی این کلیک ها باعث ورود کاربران به وب سایت شما می شود. بنابراین بالا رفتن نرخ کلیک به طور مستقیم در میزان موفقیت یک وبسایت موثر است.

محاسبه نرخ کلیک:

با توجه به اهمیت CTR  در میزان موفقیت یک وب سایت باید بتوانید آن را به درستی محاسبه کنید. بر اساس الگوریتم گوگل شما باید تعداد هر کلیک بر روی محتوای وب سایت خود را به تعداد نمایش آنها  (impression) تقسیم کنید تا نرخ کلیک وب سایت خود را به دست آورید. در واقع محاسبه CTR یعنی در اعضای تعداد دفعاتی که سایت شما در نتایج جستجو ظاهر شده، چندبار کاربران بر روی آن کلیک کرده اند.

چرا سئو اهمیت دارد؟

سئو بیش از پیش دارای اهمیت است .روزانه میلیون‌ها کاربر از طریق موتورهای جستجو به دنبال پاسخ پرسش ها و نیازهایشان هستند. اگر شما دارای وب سایت وبلاگ یا فروشگاه آنلاین هستید، سئو  میتواند به رشد کسب و کار شما و رسیدن به اهداف تان کمک بزرگی کند.

اما مهم ترین دلایل اهمیت سئو:

۱.  جستجوی ارگانیک، اغلب منبع اصلی  افزایش ترافیک وب سایت

۲. سئو باعث ایجاد اعتماد و اعتبار سایت می شود.

۳.سئو بر چرخه خرید تاثیر می گذارد.

۴. وب سایت شما با سئو همیشه بروز رسانی می شود.

۵. شناخت سئو باعث می شود که محیط وب را به درستی بشناسید.

۶.سئو فرصتهای جدیدی برای موفقیت یک وب سایت به ارمغان می آورد.

۷. بهینه سازی سایت علاوه بر رنک بهتر باعث بهبود تجربه کاری می شود.

محققین معتقد هستند افرادی که فعالیت بهینه سازی را انجام می‌دهند می‌بایست از آخرین تغییرات الگوریتم‌های موتورهای جستجو مطلع باشند و عواملی که باعث می‌شود ترافیک سایت افزایش پیدا کند را به خوبی بشناسند. همچنین از کلماتی که کاربران نهایی به دنبال آن می‌گردند نیز آگاهی داشته باشند .به عبارتی باید اطلاعات خود را همیشه به روز نگه دارند.