باید ها و نباید های سئو داخلی

آموزش جامع سئو رایگان
صفر تا صد بهینه سازی سایت

1- سئو چیست ؟

2- بهینه سازی محتوا

3- اتومارک

سئو داخلی

اگر به دنبال یادگیری سئو هستید حتما میدانید که سئو هر سایت به بخش های مختلفی تقسیم میشود که اولین بخش، سئو داخلی سایت است. در واقع منظور از سئو داخلی بهینه کردن سایت خودمان برای معبارهای اولیه گوگل است. برای سئو داخلی مهمترین موضوع رفغ نیاز مخاطب است که این یعنی شناخت دقیق مخاطب هدف خود.

در ویدیو به طور کامل درباره سئو داخلی بایدها و نباید های آن توضیح داده ام. نکات کامل و قابل توجه ای برای بهینه کردن سایت به شما گفته ام که به شما کمک میکند از راه درست و مناسب سایت خود را بهینه کنید.

 

چرا سئو داخل صفحه مهم است؟

قبل از اینکه در مورد فاکتورهای سئو داخلی صحبت کنیم، باید توضیح دهیم که چرا سئو در صفحه مهم است و نیاز به توجه دارد. احتمالاً بارها شنیده اید که کلمات کلیدی و استفاده از آنها بسیار مهم هستند.

آیا تا به حال کلمه کلیدی خاصی را در گوگل جستجو کرده اید؟ سایت های با رتبه برتر برای کلمات کلیدی یکسان و تقریباً یکسان با یکدیگر رقابت می کنند و این همان چیزی است که سئوی درون صفحه به آن می پردازد.

با توجه به این موضوع به ظاهر ساده، باید بگوییم که اگر می خواهید وب سایت خود را بهینه کنید، باید محتوای آن، عناوینی که انتخاب می کنید، لینک هایی که در صفحه استفاده خواهید کرد و … را در نظر بگیرید. باید توجه ویژه ای داشته باشید
محتوای خود را بهینه کنید
محتوا یکی از مهمترین موارد در بهینه سازی وب سایت شماست. برای داشتن محتوای خوب که بتواند کاربران را جذب کند، باید کلمات کلیدی خود را دقیق و کم هزینه تعریف کنید.

تحقیق کلمات کلیدی

کلمه کلیدی دو کاربرد مهم دارد، به ربات های گوگل کمک می کند تا محتوای شما را بفهمند و همچنین به کاربر کمک می کند محتوای مورد نظر خود را پیدا کند. به همین دلیل باید کلمه کلیدی مناسب را انتخاب کنید و برای آن تحقیق و تحلیل کنید.

برچسب عنوان (برچسب عنوان)

در یک صفحه سرفصل های مختلفی وجود دارد که هر کدام ارزش خاصی دارند و باید متن را بخوانیم. یکی از عناوین اصلی تگ عنوان است که با H1 نشان داده می شود. عنوان بعدی H2 است که برای زیر عنوان ها استفاده می شود و عنوان بعدی H3 است.

تکرار کلمه کلیدی

هنگامی که کلمات کلیدی مناسب را پیدا کردید، اکنون باید از آنها در محتوای خود استفاده کنید. استفاده از کلمات کلیدی به موتور جستجوی گوگل می گوید که محتوای شما در مورد چیست، بنابراین شما باید از آنها در محتوای خود به درستی استفاده کنید. البته در استفاده از کلمه کلیدی زیاده روی نکنید، دلیل آن را بعدا توضیح خواهیم داد.

هنگامی که محتوای خود را آماده کردید، اکنون باید آن را منتشر کنید. شما باید محتوا را برای انتشار بهینه کنید.

قالب محتوای خود را مشخص کنید

دقیقا به دنبال چه نوع محتوایی هستید؟ آیا برای انتقال مفهوم خود به کاربر به تصویر نیاز دارید یا محتوای متن مناسب شماست؟ شما باید با توجه به فعالیت خود نوع و قالب محتوا را تعیین کنید، نیاز کاربر را به این موضوع به خاطر بسپارید و سعی کنید این نیاز را برطرف کنید.

تفاوت را پیدا کنید

البته وب سایت های دیگری هم هستند که به حوزه کاری شما علاقه مند هستند، باید به دنبال محتوایی باشید که شما را از این وب سایت ها متمایز کند.

محتوا در سئو داخلی بسیار مهم است، اما باید از تکنیک های غیر ضروری در این زمینه اجتناب کنید.

لینک خارجی

شاید برای شما جالب باشد که لینک سازی خارجی یکی از مهم ترین عوامل سئوی درون صفحه است. شما با پیوند دادن مطالب خود به سایت های معتبر دیگر وب سایت خود را بهینه خواهید کرد. این کار باعث افزایش اعتبار وب سایت شما نیز می شود.

بهینه سازی URL

URL یا لینک دسترسی به محتوا یکی از موارد بسیار مهم در سئو داخلی صفحه است. برای داشتن ارتباط مناسب باید نکات زیر را رعایت کنید.

  • از URL های کوتاه استفاده کنید.
  • از کلمه کلیدی خود در URL استفاده کنید.
  • رعایت این موارد به شما کمک می کند URL خوبی داشته باشید.

 

عنوان و توضیحات را بهینه کنید

عنوان یکی از مهمترین مواردی است که باید در سئو داخلی به آن توجه کنید. عنوان شما باید جذاب و مناسب برای جذب کاربر باشد. بهتر است از کلمه کلیدی در عنوان استفاده کنید. بر اساس تحقیقات و تجربیات به دست آمده باید بگوییم که استفاده از کلمات کلیدی در متن برای بهینه سازی وب سایت شما مهم و کاربردی است.

لازم به ذکر است که در برخی موارد امکان استفاده از کلمه کلیدی در عنوان وجود ندارد، در این صورت توصیه می کنیم از کلمه کلیدی در همان ابتدای متن و محتوای خود استفاده کنید، در این صورت محتوای شما بهتر و بیشتر خواهد شد. مناسب.
از Title Modifiers استفاده کنید.
آیا نام اصلاح کننده ها را می دانید؟ این عناوین در واقع به شما این امکان را می دهند که کاربران و بینندگان بیشتری را جذب کنید. عنوان شامل بهترین، سریع ترین، آسان ترین، مراحل، راهنما و غیره است. استفاده از کلمات بینندگان را به سمت محتوا و عنوان شما می کشاند.

توضیحات متا

توضیحات متا یکی از مواردی است که باید در سئو داخلی به آن توجه کنید. این توضیحات در تگ head قرار داده شده است. اگرچه نوشتن متا توضیحات در تگ head بسیار مهم است، اما باید توضیحات دیگری در مورد آن به قسمت خاصی از صفحه اضافه کنید.

به توضیحات متا توجه ویژه ای داشته باشید، باعث افزایش CRT وب سایت شما می شود. استفاده از کلمه کلیدی حداقل یک بار در توضیحات متا بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

موفقیت در سئو در گرو بروز بودن است

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از آخرین اخبار سئو ایمیل خود را وارد کنید.

مقالات مرتبط

سئو داخلی
دوره رایگان سئو

آموزش پلاگین های رنک مث

آموزش جامع سئو رایگان صفر تا صد بهینه سازی سایت 1- سئو چیست ؟ 2- بهینه سازی محتوا 3- اتومارک دانلود ویدیو به اشتراک بگذارید